Новини

Новини

Прокуратура скасувала 2 незаконні постанови податкової міліції

Прокуратура скасувала 2 незаконні постанови податкової міліції

vidomosti-ua.com

Прокуратура скасувала 2 незаконні постанови податкової міліції

Середа, 4 квітня 2012, 14:50

Прокуратура Львівської області  скасувала незаконні постанови податкової міліції про відмову у порушенні кримінальної справи за фактами діяльності «конвертаційних центрів», які завдали збитків державі на суму понад 15 млн. грн. – повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратура провела перевірку в УПМ ДПС у Львівській області щодо додержання вимог чинного кримінально-процесуального законодавства України при виявленні та документуванні незаконної діяльності так званих «конвертацій них центрів».

За результатами цієї перевірки, прокурори скасували дві незаконні постанови податкової міліції про відмову у порушенні кримінальної справи за фактом створення приватних підприємств «П» та «І» для незаконної діяльності. Також з'ясували, що лише за два місяці діяльності цих підприємств у 2011 році, через їх рахунки перераховано понад 15 мільйонів гривень, чим завдано значних збитків державі.

За фактом фіктивного підприємництва прокуратура порушила кримінальні справи за ч. 2 ст. 305 КК України. Триває досудове слідство.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.