Новини

Соціум

Цього року звільнили 19 працівників органів доходів і зборів Львівщини за корупцію

Цього року звільнили 19 працівників органів доходів і зборів Львівщини за корупцію

transkarpatia.net

Цього року звільнили 19 працівників органів доходів і зборів Львівщини за корупцію

Понеділок, 18 листопада 2013, 17:13

Впродовж цього року управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області провело 148 службових перевірок  та розслідувань, в результаті яких звільнили 19 працівників.

Про це Варіантам повідомила прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

З початку року співробітниками  підрозділу розглянуто 26 звернень та скарг платників. В одному випадку розпочато  кримінальне провадження.

За матеріалами управління органами прокуратури Львівської області розпочато 15 кримінальних проваджень за вчинення службових злочинів, з яких 3 - за ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

У результаті виявлених фактів порушення вимог чинного податкового законодавства до бюджету було донараховано 2,9 млн. грн. податкових зобов’язань та вжито штрафних санкцій на суму 1,1 млн. гривень. Водночас виявлено 5 випадків порушення митних правил, за якими порушено 5 кримінальних проваджень та донараховано до бюджету 7,8 млн. гривень.

"Громадяни можуть повідомити про корупційні діяння з боку посадових осіб органів доходів і зборів, зателефонувавши  на гарячу лінію «Пульс» (044) 284-00-07. Повідомити про такі факти можна також управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області телефоном (032) 297-36-09, або у письмовому вигляді на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області", – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.