Новини

Соціум

цензура

цензура

business.ua

Нардеп заявила про небезпечність роботи журналіста в Україні

Вівторок, 5 травня 2015, 15:39, Дар'я Дегтяренко

На думку народного депутата "Блок Петра Порошенка" Ірини Геращенко, недостатній рівень безпеки журналістів є головною причиною присвоєння Україні статусу країни з частково вільними ЗМІ.  

Про це повідомляє прес-служба Блоку Петра Порошенка.

"Конфлікт на сході України небезпечний не тільки для цивільного населення, а й журналістів. Я хочу відмітити героїчну роль журналістів-волонтерів, які не тільки допомагають армії, а й висвітлюють події, свідками яких стають. У нас багато колег- журналістів, які загинули у цьому страшному конфлікті," – сказала парламентар.

Ірина Геращенко повідомила, що найгіршими для ЗМІ стали наступні країни: Північна Корея, Туркменістан, Білорусь, Іран, Узбекистан, Куба і окупована територія Криму.

"Півострів Крим названо в числі десяти найбільш невільних країн в цьому аспекті. Freedom Нouse визнав, що ситуація зі свободою слова в Криму гірша, ніж в Ефіопії, ніж в африканських країнах третього світу. А яка там страшна ситуація з правами людини! На півострів не допускаються лідери кримських татар, не допускаються міжнародні місії", – заявила Ірнина Геращенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.