Фб ЛМР

Понеділок, 23 січня 2023, 16:35

Львів’янин Павло Баль одержав третє місце на на чемпіонаті світу з біатлону

Павло Баль

Спортсмен Львівського "Інваспорту" Павло Баль посів третє місце на чемпіонаті світу з біатлону та лижних перегонів.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

З 21 до 29 січня у шведському Естерсунді триває чемпіонат світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

У другий змагальний день львів'янин Павло Баль здобув для України бронзову медаль у лижних перегонах на дистанції  18 км.

Павло Баль – дворазовий чемпіон світу. 2022 року Павло у норвезькому Ліллегаммері здобув золоту медаль на чемпіонаті світу у змаганнях з біатлону в індивідуальній гонитві на 12,5 км.

Нагадаємо, що всього у чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону взяли участь спортсмени з 32 країн світу. На світовій арені чемпіонату Львів представляють двоє титулованих спортсменів: Василь Кравчук та Павло Баль.