Новини

Правоохоронні органи

Податківці нагадують як сплачувати податок на житло

Податківці нагадують як сплачувати податок на житло

vkurse.ua

Податківці нагадують як сплачувати податок на житло

П'ятниця, 12 квітня 2013, 16:39

Власники нерухомого майна, яке підлягає оподаткуванню, з 15 квітня почнуть отримувати повідомлення про суму нарахованого податку та платіжні реквізити.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів.

«Сплатити нарахований податок потрібно протягом двох місяців з моменту отримання такого повідомлення. Для цього громадяни мають змогу скористатися послугами банківських установ або поштових відділень, мешканці сільської місцевості можуть сплачувати податок через каси сільських рад» – відзначається у повідомлення.

У Міндоходів нагадують власникам кількох об’єктів нерухомості, що вони можуть звернутися до податкової інспекції для визначення житла, за який буде сплачуватися податок. У інакшому випадку пільга застосовуватиметься до того об’єкта, в якому зареєстрований платник податку.

Якщо платник не згоден із нарахованими у повідомленні сумами, він повинен також звернутися до податкової для звірки даних, але не пізніше, ніж за два місяці після отримання повідомлення.

«У разі необхідності малобезпечені громадяни можуть сплачувати податок частинами. Для нарахування розстрочки їм потрібно звернутися до податкових органів», - запевняють у Міндоходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.