Новини

Соціум

затримання

затримання

portal.lviv.ua

На Львівщині податківці розшукали директора фіктивної фірми, який переховувався 2 роки

П'ятниця, 13 червня 2014, 12:43

33-річний львів’янин, який підозрювався в організації фіктивного підприємництва, понад 2 роки переховувався від правосуддя.

Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Львівській області.

З метою надання незаконних послуг суб’єктам господарювання, а саме «конвертації» коштів та отримання внаслідок цього неконтрольованого доходу, він створив низку підприємств з ознаками фіктивності.

Для імітації господарської діяльності львів’янин за попередньою змовою з групою осіб здійснював документальне оформлення неіснуючих операцій з купівлі-продажу товарів, надання послуг та виконання робіт.

Результатом цих махінацій стало безпідставне завищення податкового кредиту реально діючого підприємства та мінімізація податкових зобов’язань зі сплати податку на додану вартість.

Суть схеми полягала в тому, що з рахунків підприємства-вигодонабувача кошти переводились фіктивним підприємствам та знімались із банківських рахунків готівкою.

Слідчими Головного управління Міндоходів у Львівській області припинено незаконну діяльність зловмисника та його спільників. Днями його затримано та застосовано запобіжний захід у вигляді застави в сумі вісімдесяти розмірів мінімальної заробітної плати (97440 гривень).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.