Новини

Компанії

Prinzhorn Holding планує інвестувати на Львівщину близько 40 млн. євро

Prinzhorn Holding планує інвестувати на Львівщину близько 40 млн. євро

ukranews.com

Prinzhorn Holding планує інвестувати на Львівщину близько 40 млн. євро

Середа, 12 червня 2013, 13:20

Prinzhorn Holding інвестує на Львівщину близько 40 мільйонів євро, а також 300 нових робочих місць із європейською заробітною платою.

 

Про це сьогодні, 12 червня, йшлося на зустрічі очільника Львівщини Віктора Шемчука з представниками австрійської групи Prinzhorn Holding, передає прес-служба Львівської ОДА.

Під час зустрічі сторони обговорили робочі питання щодо будівництва на території Львівської області нового заводу європейського зразка із виробництва гофрокартону. Зазначимо, що дане підприємство в Україні успішно здійснює виробничу діяльність у м. Ходорів  Львівської області та у м. Цюрупинськ Херсонської області.

«Такі системні інвестори, які вже зробили свій бізнес на Україні, мають підтримку потужних західних інвесторів і є лідерами на ринку тих чи інших товарів, звичайно, створюють позитивний імідж області як інвестиційно привабливого регіону», – зазначив очільник Львівщини.

Віктор Шемчук запевнив представників компанії у сприянні з боку обласної державної адміністрації, а також запропонував з метою здешевлення виробництва ТзОВ «Дунапак-Україна» використовувати альтернативні джерела енергетики.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.