Новини

Інфраструктура

Близько 800 тис. вкладників Ощадбанку СРСР вже актуалізували свої дані

Близько 800 тис. вкладників Ощадбанку СРСР вже актуалізували свої дані

www.novostimira.com.ua

Близько 800 тис. вкладників Ощадбанку СРСР вже актуалізували свої дані

Середа, 16 травня 2012, 16:28

Майже 800 тис. вкладників Ощадбанку СРСР вже актуалізували свої дані. Про це повідомила начальник управління Ощадбанку України з обслуговування компенсаційних виплат із заощаджень Любов Романенко.

На сьогодні близько 2,5 млн. вкладників Ощадбанку СРСР додзвонилися в колл-центр Ощадбанку, з них близько 1 млн. 800 тис. людей отримали інформацію про дату і час приходу до закладів Ощадбанку з метою актуалізації своїх даних.

Ощадбанк задоволений такими результатами.

«Виплати ми робитимемо до 25 грудня 2012 року. До цієї дати вже всіх вкладників необхідно актуалізувати», - наголосила Л. Романенко.

Однією із основних умов для виплати компенсацій цього року є наявність рахунку вкладника в «Реєстрі вкладників заощаджень громадян». Тому ті громадяни, які не значаться в цьому реєстрі, можуть зареєструватися в ньому, починаючи з вересня 2012 року, і отримати компенсацію під час наступного етапу проведення виплат, - нагадала вона.

Крім того, Л. Романенко повідомила, що громадяни, які мають кілька ощадних рахунків із вкладами менше за 1 тис. грн., можуть об'єднати ці рахунки і отримати за них 1 тис. грн.

«Виплачують не від кількості рахунків, а від суми - в межах залишку вкладу, але не більше ніж тисячу гривень. Незалежно від того, на якій кількості рахунків лежить ця тисяча», - прокоментувала вона.

Родичі громадян, які перебувають в місцях позбавлення волі, але є вкладниками Ощадбанку СРСР і зареєстровані у реєстрі, можуть отримати компенсацію за дорученням, завіреним печаткою виправного закладу.

«Вона (довіреність) засвідчується, ставиться на ній відповідна печатка, і це є документ, який прирівнюється до нотаріального. Оскільки іншого шляху немає у людей, які позбавлені волі», - зазначила Л. Романенко.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.