Новини

Новини

При в'їзді в Росію українців зобов'яжуть купувати медичну страхівку

При в'їзді в Росію українців зобов'яжуть купувати медичну страхівку

ua-ekonomist.com

При в'їзді в Росію українців зобов'яжуть купувати медичну страхівку

Середа, 31 липня 2013, 12:25

Депутати Держдуми РФ вирішили змінити порядок в'їзду іноземців до Росії і зобов'язати при перетині кордону купувати медичний страховий поліс.

За словами автора ініціативи депутата Держдуми від «Єдиної Росії» Олексія Журавльова, це робиться для того, щоб припинити незаконний «медичний туризм», коли громадяни країн СНД приїжджають до Росії за кваліфікованою та безкоштовною для них меддопомогою. Найчастіше це іноземці зі складними захворюваннями, а також породіллі, пишуть «Известия».

Журавльов наполягає на тому, щоб після надання будь-якої допомоги, крім екстреної, Росія виставляла б мігрантам рахунок.

 «Громадяни РФ, коли виїжджають за кордон, купують страховку, це логічно. У разі її відсутності більшість цивілізованих країн все ж надають меддопомогу, але потім виставляють рахунок, а це десятки тисяч євро. Ми вважаємо, що таку практику треба ввести і в нашій країні. Громадяни, які приїжджають до нас в гості, зобов'язані купувати медстраховку », - зазначив Журавльов.

За його пропозицією іноземець, який отримав медичну допомогу і не має коштів для її оплати, підлягає негайній депортації.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що на сьогоднішній день вартість виїзду автомобіля швидкої допомоги перевищує 1,5 тис. рублів, а вартість платних пологів становить близько 60 тис. рублів. Для іноземних громадян, які не мають медичної страховки, зазначені медичні послуги, що надаються медичними організаціями державної та муніципальної систем охорони здоров'я, виявляються за рахунок бюджетних коштів, джерелом яких є кошти платників податків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.