Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

twitter.com

Понеділок, 2 вересня 2013, 11:22

Управління освіти міськради не знає, що у Львові будуються нові школи

Управління освіти Львівської міськради повідомляє, що у місті Львові у 2013 році будівництво навчальних закладів за приватні чи благодійні кошти не проводиться. Щоправда, вчора, 1 вересня, приватну школу відкрили на "Південному". 

Про це йдеться у відповіді Управління освіти Департаменту гуманімарної політики Львівської міськради на запит "Варіантів".

Зокрема, у відповіді депаратаменту повідомляється: "У 2013 році у Львові не було побудовано чи введено в експлуатацію нових навчальних закладів. У міському бюджеті на 2013 рік на будівництво навчальних закладів кошти не передбачені. На реконструкцію навчальних закладів передбачено 3 623,31511 тис. грн."

Але чомусь будівництво та відкриття початкової школи на "Південному" пройшло повз увагу посадовців міськради. І це навіть при тому, що на відкритті виступив секретар Львівської міськради Василь Павлюк.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.