Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Правоохоронні органи

Прокуратура Львівщини обіцяє вирішити земельні проблеми мешканців м. Дубляни

Прокуратура Львівщини обіцяє вирішити земельні проблеми мешканців м. Дубляни

http://www.narodna.in.ua

Вівторок, 22 травня 2012, 09:31

Прокуратура Львівщини обіцяє вирішити земельні проблеми мешканців м. Дубляни

Прокуратура Львівської області забезпечить законне вирішення земельних проблем мешканців м. Дубляни. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Вчора, 21 травня, відбулося зібрання мешканців Дублян, які вимагають забезпечення дотримання законності при вирішенні судових спорів за позовами прокурора району щодо наданих їм Дублянською міською радою земельних ділянок.

Нагадаємо, йдеться про позови щодо скасування рішень зазначеного органу місцевого самоврядування з приводу безоплатної передачі земельних ділянок громадянам у м. Дубляни та у с. Малі Підліски Жовківського району. Підставою для оскарження таких рішень стали численні порушення в ході їх прийняття вимог земельного та містобудівного законодавства.

Ці позови, об'єднані в одне провадження, перебувають на розгляді Львівського апеляційного адміністративного суду. Окрім того, цим же судом задоволено клопотання інших мешканців Дублян про продовження судового розгляду їхнього позову щодо скасування державних актів на землю, виданих на підставі вищевказаних рішень міської ради.

Зазначене питання і надалі перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.