Новини

Новини

Красне протестуватиме проти поганого стану доріг

Красне протестуватиме проти поганого стану доріг

Красне протестуватиме проти поганого стану доріг

Середа, 11 вересня 2013, 13:13

Жителі селища Красне, що у Буському районі, планують у вівторок, 17 вересня 2013 року, о 10 год. перекрити державну дорогу загального користування Т-18-06 на пішохідному переході біля залізничного переїзду та мосту через залізничні колії.

Про це Варіантам повідомили організатори протесту.

Крім цього, депутат Буської райради Богдан Глова написав звернення голові Львівської ОДА В. Шемчуку, голові Львівської обласної ради П. Колодію та голові Служби автомобільних доріг у Львівській області М. Гнатіву, в якому вимагає зустрічі між посадовцями та жителями селища Красне.

У своєму зверненні депутат райради зазначає, що Державне агентство автомобільних доріг України надало офіційну відповідь Буській районній раді від 16.08.2013 року №5344/3/5.2-6-853/05 де вказано, що Службі автомобільних доріг у Львівській області доручено терміново розпочати роботи на зазначених автомобільних дорогах. Щоправда, ремонт так і не розпочався.

"Весь трагізм ситуації полягає в тому, що усі ці дороги перебувають в державній власності і є в підпорядкуванні Служби автомобільних доріг у Львівській області та відповідно Державного агентства автомобільних доріг України і фінансуються з державного бюджету", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше також депутати Сокальської райради вимагали провести ремонт доріг у районі.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.