Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Події

mr-brut.livejournal.com

Понеділок, 30 вересня 2013, 16:10

У Рава-Руській міськраді таки обрали нового секретаря

На другому пленарному засіданні ХХХІ сесії Рава-Руської міської ради депутати обрали нового секретаря. Ним став став депутат від ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міськради.

Фракція ВО «Свобода», яка у Рава-Руській міській раді має більшість, на посаду секретаря ради запропонувала депутата від ВО «Батьківщина» Степана Степановича Бориса. З 24 присутніх депутатів на засіданні сесії 23 проголосувало «за» цю кандидатуру, 1 – «проти».

Нарешті у міській раді було досягнуто консенсусу. Кандидатура Степана Бориса була узгодженою всіма політичними силами, - зазначила міський голова Рави-Руської Ірина Верещук.

Мер побажала новопризначеному секретареві пам’ятати про те, що він повинен працювати в інтересах громади.

Мені пропонували погодитися на посаду секретаря міської ради ще раніше, але я відмовився. А сьогодні зранку, в понеділок, до мене знову звернулися голови фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» аби я таки погодився на висунення своєї кандидатури. Після роздумів, задля подолання політичної кризи, я погодився, - прокоментував своє призначення секретаря міської ради Степан Борис.

Новий секретар Рава-Руської міської ради розповів, що зараз першочерговими питаннями для вирішення у місті є виділення громадянам земельних ділянок і приведення роботи міської ради у спокійне та нормальне русло.

Додамо, що Степан Степанович Борис народився 1 січня 1961 року у м. Рава-Руська. У нього вища освіта, навчався у Львівському лісогосподарському інституті. До 2010 року працював у ДП «Рава-Руське лісове господарство» на посаді помічника лісничого. На момент обрання секретарем Рава-Руської міської ради бу тимчасово безробітним. Депутатом Рава-Руської міської ради обраний по мажоритарному окрузі. Член ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, 26 вересня, у Раві-Руській вкотре не змогли обрати нового секретаря. Міськрада Рави-Руської не має секретаря ще липня, відколи взяли на хабарі тодішнього секретаря.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.