Новини

Правоохоронні органи

Посадовець Львівської міськради завдав збитків державі на 200 тис. грн. - Прокуратура

Посадовець Львівської міськради завдав збитків державі на 200 тис. грн. - Прокуратура

фото ru.tsn.ua

Посадовець Львівської міськради завдав збитків державі на 200 тис. грн. - Прокуратура

Середа, 23 травня 2012, 14:26

Прокуратура Львівської області притягнула до кримінальної відповідальності посадовця Львівської міської ради, незаконні дії якої завдали збитків державі на понад 200 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

З'ясувалося, що службовець Управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідала за здійснення технічного нагляду при проведенні приватним підприємством будівельних робіт з добудови середньої загальноосвітньої школи в смт. Рудно Залізничного району м. Львова.

Достовірно знаючи, що підприємство не виконало в повному обсязі необхідних робіт, зловживаючи службовим становищем підписала та скріпила печатками Управління акти виконаних підрядних робіт.

В подальшому на підставі цих документів приватному підприємству безпідставно перераховано понад 202 тис. грн. бюджетних коштів, за роботи, які в дійсності виконані не були.

Таким чином, незаконні дії вказаної посадової особи органу місцевого самоврядування завдали збитків державі на вищезазначену суму.

З огляду на викладене, прокуратура Залізничного району Львова порушила щодо посадовця кримінальну справу за ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України (зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки державним інтересам).

Слідство у кримінальній справі триває.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.