Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівська облрада

Понеділок, 11 листопада 2013, 16:07

Дзюдзь сумнівається, що опозиція зможе внести питання про недовіру Салові в порядок денний сесії облради

львівська облрада

Голова фракції ПППУ у Львівській облраді Михайло Дзюдзь припускає, що опозиція може не набрати необхідної кількості голосів для того, щоб внести питання про недовіру голові Львівської ОДА Олегові Салу до порядку денного пленарного засідання сесії облради 12 листопада. 

Про це він заявив у коментарі Варіантам.

«Не поспішайте, спочатку треба набрати 59 голосів, тобто половину плюс один голос від кількості депутатів облради, щоб винести це питання на розгляд», - заявив Дзюдзь.

Михайло Дзюдзь підтвердив, що фракція ПППУ ухвалила голосувати проти висловлення недовіри Салу через те, що вважають винесення цього питання на сесію облради незаконним.

«Людина лише декілька днів на посаді, то як можна оцінювати її роботу? До того ж що це змінить? От через півроку чи рік, заслухавши звіт голови Львівської ОДА, ми маємо право оцінювати його роботу», - вважає депутат.

Михайло Дзюдзь також наголосив, що він особисто знає Олега Сало вже майже десять років. 

«У нас немає розбіжностей з ним щодо підтримки курсу президента Януковича. Олега Михайловича знаю вже десять років по роботі, то ж особисто я проти висловлення йому недовіри на посаді голови Львівської ОДА», - підсумував Дзюдзь.

Нагадаємо, голосування за недовіру голові ОДА відбувається в таємному режимі. Якщо набереться дві третини голосів, а це 78 голосів із 166 депутатів облради, тоді президент, відповідно до закону, повинен звільнити цю особу із займаної посади.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.