Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

олег баран

П'ятниця, 13 грудня 2013, 10:57

Подальша доля львівської організації Партії регіонів визначиться на обласній конференції, – Олег Баран

олег баран

Якщо центральна влада і надалі ігноруватиме позицію регіоналів Галичини, уже найближчим часом у Львові відбудеться обласна конференція Партії регіонів, під час якої визначиться подальша доля львівської партійної організації.

Про це у своїй заяві повідомив голова Львівської міської організації Партії регіонів Олег Баран.

Текст заяви подаємо повністю:
«Події, які відбуваються в країні, насторожують кожного свідомого українця. На сьогодні ми бачимо, що необдумані дії як провладних, так і опозиційних політиків спонукали до хаосу та дали черговий старт можливому розколу України. Держави, яка з небаченими зусиллями 22-роки тому здобула незалежність. А сьогодні стоїть на розпутті. Країна не може зрушити з місця. Адже відчуває глибоку політичну кризу.

На жаль, у розрізі останніх подій на світовій арені ми виглядаємо не у найкращому світлі. Адже достатньо скомпроментували себе перед Європою як ненадійний партнер, у якого відсутня стала позиція та немає єдиного бачення економічних потреб.

Зі свого боку, вважаю серйозною помилкою керівництва держави не бажання бачити прагнення людей, які сьогодні вийшли на Майдан. Адже саме вони довели, що в Україні є потужне громадянське суспільство, з яким потрібно рахуватись. Вкотре закликаю усі сторони до діалогу: лише вгамувавши свої політичні амбіції та почувши людей, ми зможемо стати могутньою державою, яка є повноцінним членом європейської спільноти!

Зважаючи на останні події, з розумінням ставлюся до своїх однопартійців, які залишили лави партії. І хочу наголосити, що як член Партії регіонів і водночас галичанин, людина, яка любить свою землю, історію та країну, до останнього намагався і намагаюся вплинути на ситуацію, яка відбувається в державі. Щиро вірю в те, що Київ врешті-решт прислухається до колег з західної України.

Якщо центральна влада і надалі ігноруватиме позицію регіоналів Галичини, уже найближчим часом у Львові відбудеться обласна конференція Партії регіонів, під час якої визначиться подальша доля львівської партійної організації. Однозначно можу запевнити, разом з Вами засуджую дії влади, які не відповідають інтересам українського народу та вилились у потужний протест громадськості».

Нагадаємо, 9 грудня учасники євромайдану розпочали бойкот товарів та торгових марок, що належать депутатам, членам Партії регіонів. Тоді пікетуватили підприємства Гереги та Ахметова, а також «Беркут» та ОДА.

Компанія "Барком", співзасновником якої є депутат облради від Партії регіонів Олег Баран опублікувала заяву про те, що діяльність компанії «Барком» жодним чином не була і не є пов’язана із політичними приналежностями, подіями чи чиїмось симпатіями.

Також на Львівщині розпочався тиск на депутатів-регіоналів з вимогою скласти партійні квітки і вийти з фракції. Про це 8 грудня на віче у Львові заявила народний депутат Ірина Сех.

Учора, 11 грудня, розпалася фракція Партії регіонів у Львівській міськраді, оскільки два депутати вийшли з фракції. 

Раніше голова Самбірської райради Геннадій Дейниченко заявив про вихід з Партії регіонів.

Також із лав ПР на Львівщині вийшли 4 депутати Миколаївської райради. Проте львівські регіонализаперечили інформацію про саморозпуск Миколаївської райорганізації.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.