Новини

Політика

верховна рада

верховна рада

volynnews.com

Верховна Рада проголосила офіційний курс України на євроінтеграцію

Четвер, 13 березня 2014, 11:29

Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про підтвердження курсу України на інтеграцію до Європейського Союзу та першочергові заходи у цьому напрямі".

Про це повідомила прес-служба парламенту.

Рада рекомендує в.о. президента Турчинова закликати ЄС застосувати усі наявні важелі впливу відносно Росії через її агресивні дії та уповноважити прем’єр-міністра якнайшвидше укласти Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

У постанові йдеться, що Кабмін має вжити всіх заходів для укладення Угоди та вжити заходів щодо завершення виконання плану дій для лібералізації візового режиму між Україною та ЄС.

Крім цього, Рада рекомендує Кабміну активізувати переговори з Європейським Союзом щодо збільшення обсягів бюджетної підтримки.

Уряд має звернутися Європейського Союзу, міжнародних фінансових організацій та інших країн-донорів з проханням якнайшвидшого скликання міжнародної донорської конференції, яка б залучила кошти для впровадження реформ в Україні згідно із Угодою про асоціацію.

Нагадаємо, у вересні 2013 року Кабмін схвалив проект Угоди про асоціацію з ЄС, проте 21 листопада того ж року Кабмін відмовився від підписання Угоди. Наприкінці листопада 2013 року відбувся Вільнюський саміт, на якому планувалося підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, але підписання не відбулося.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.