Новини

Соціум

львівський бронетанковий завод

львівський бронетанковий завод

publicist.in.ua

Прокуратура розслідує факт передачі керівництвом "Львівського бронетанкого заводу" держтаємниці іноземцям

Вівторок, 2 вересня 2014, 17:17

Прокуратури розслідують кримінальне провадження через передачу керівниками ДП "Львівський бронетанковий завод" іноземним установам конфіденційної інформації про деякі моделі танків.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"18 серпня цього року розпочато кримінальне провадження за фактом передачі 11 січня 2012 року посадовими особами державного підприємства "Львівський бронетанковий ремонтний завод" представникам іноземних установ науково-технічних та інших відомостей про танк Т- 72 і БТР-80К, що становлять конфіденційну інформацію, що є власністю держави", – розповів спікер Генеральної прокуратури України Юрій Бойченко на брифінгу в Києві у вівторок.

Кримінальне провадження розслідують за ч. 1 ст. 330 Кримінального кодексу (передача або збирання з метою передачі іноземним підприємствам, установам, організаціям або їх представникам відомостей, що становлять службову інформацію, зібрану у сфері оборони країни, особою, якій ці відомості були довірені або стали відомі у зв'язку з виконанням службових обов'язків, за відсутності ознак державної зради або шпигунства).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.