Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

eni

yellow-moto.com

Четвер, 22 січня 2015, 11:51

Eni реанімувала проект видобутку сланцевого газу на Львівщині

eni

До кінця поточного року італійська нафтогазова компанія Eni почне бурильні роботи з видобутку газу у Львівській області.

Про це повідомляє прес-служба міністерства екології і природних ресурсів України.

Міністр екології і природних ресурсів України Ігор Шевченко повідомив про те, що протягом останнього місяця було реанімовано спільний проект видобутку газу у Львівській області компанією "Західінвест", засновану спільно НАК "Надра України", італійською нафтогазовою компанією ENI та британською Cadogan Petroleum Plc.

"Наприкінці минулого року я мав офіційну зустріч з представниками "ЕNI Україна", ми проговорили питання взаємодії і вони висловили бажання працювати на українському ринку. Початок буріння першої свердловини заплановано на кінець 2015 року. Раніше планувалося, що роботи розпочнуться у 2013 році, проте з різних обставин початок буріння кілька разів переносився. Зараз вже проведено підготовчі роботи, розроблено та затверджено новий проект програми робіт, тож з нашого боку створено всі умови і компанія може починати буріння", - зазначив міністр.

Нагадаємо, НАК «Надра України» утворило разом зі світовим нафтогазовим важковаговиком компанією ENI та британською Cadogan Petroleum спільне підприємство, яке займатиметься розробкою нетрадиційних покладів газу на Західній Україні. Роботи проводитимуться на сучасному обладнанні із застосуванням передових технологій.

Eni зареєструвала “дочки” EniUkraine Deep Waters BV, Eni Ukraine Shallow Waters BV (місце реєстрації – Голландія) і Eni Ukraine Llc (Київ) для роботи в Україні.

Eni в 2012 році купила 50,01% акцій ТОВ “Західгазінвест” (Івано-Франківська обл.). “Західгазінвест” має ліцензії на розробку дев’яти родовищ сланцевого газу на західній Україні загальною площею близько 3,8 тис. кв. км, що є продовженням польського Люблінського басейну.

Американська компанія Chevron натомість затягує підписання операційної угоди з видобутку сланцевого газу на Львівщині.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.