Варіанти,  18 лютого 2015

Сихів. Отче наш

Сихів

На хвилях успіху 50 відтінків Рясного та сихівського інтерв'ю Юрія Грицини Варіанти організовують 2 серію топових відео з району.

Після відтінкових відео з Рясного здавалось, що на Сихові можна поставити хрест.

Здавалось, що все пропало.

Що Сихів втратив харизматичну родзинку своєї хуліганськості та ризикованості.

Що потрібно організовувати змагання між львівськими районами за звання найбільш пацанячої локації міста, бо Сихів одомашнився, бо гопники майже щезли, а ті, які лишились, чемно вітаються, коли бачать маленьких дітей, то переходять з ворожої російської на солов'їну українську, нею вибачаються та відразу перестають матюкатись.

Саме у ці часи сихівського занепаду можна фіксувати випадки бикування до району від деяких львівських, тіпа, інтелектуалів.

Так тут можна згадати Володю Павліва (хоча розумні люди кажуть, що то він так стібеться) та Остапа Дроздова, хоча Остап Дроздов і бикування, а тим більше до Сихова, то щось апріорі смішне.

Але святий Сихів встав і вознісся.

Інтерв'ю Юрія Грицини додало Сихову пульсуючого адреналіну, а його мешканцям – віри у неосяжний потенціал району.

Отож, у путь, любі друзі, маршрутами Сихова у всіх його іпостасях, які розбились на два етапи (і перший вже був ось тут).

Ліричний таймлапс святого краю завзяття і труда, побутової релігійності та місцевих реліквій.Фестивальне бабрання в брудних баюрах під трек "Сихів" від команди Ху4.Святі сихівчани сміливо воюють з патріотичним зеленим змієм на шляху до центру.Місцева школота переслідує антропологічний матеріал.Вечірнє життя СиховаАве Марія з рук святих сихівчан у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ).Травматичний випадок голови на сихівській мийці.Особливо популярні на Сихові відеозйомки блискавок. З тієї кількості сихівських блискавок на Ютубі можна навіть робити їх рейтинги.Героїчний подвиг сихівських пожежників на милосердному шляху до хепі-ендного звільнення коте з дерева.Особливості місцевого ремонту на самісінькій окраїні Сихова (далі тільки поле).Кавайні сихівські друзі на звуках розслабленого еренбі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.