Варіанти,  17 лютого 2015

Сихів. Тільки наш

Сихів

На хвилях успіху відеопідбірки 50 відтінків Рясного та сихівського інтерв'ю Юрія Грицини Варіанти організовують декілька топових відео з району.

Після відтінкових відео з Рясного здавалось, що на Сихові можна поставити хрест.

Здавалось, що все пропало.

Що Сихів втратив харизматичну родзинку своєї хуліганськості та ризикованості.

Що потрібно організовувати змагання між львівськими районами за звання найбільш пацанячої локації міста, бо Сихів одомашнився, бо гопники майже щезли, а ті, які лишились, чемно вітаються, коли бачать маленьких дітей, то переходять з ворожої російської на солов'їну українську, нею вибачаються та відразу перестають матюкатись.

Саме у ці часи сихівського занепаду можна фіксувати випадки бикування до району від деяких львівських, тіпа, інтелектуалів.

Так тут можна згадати Володю Павліва (хоча розумні люди кажуть, що то він так стібеться) та Остапа Дроздова, хоча Остап Дроздов і бикування, а тим більше до Сихова, то щось апріорі смішне.

Але святий Сихів встав і вознісся.

Інтерв'ю Юрія Грицини додало Сихову пульсуючого адреналіну, а його мешканцям – віри у неосяжний потенціал району.

Отож, у путь, любі друзі, маршрутами Сихова у всіх його іпостасях, які потрібно буде розбити на два етапи.

Нова "Пісня про Сихів" з правдивими інтонаціями щастя та словами "Прокидається Сихів як єдина сім'я, поспішаємо до Львова в трудовій суєті та повернемось знову на пороги святі".

Звучить це все, наче southern rock (а Сихів й справді знаходить на півдні, і тому, можливо тут варто очікувати й свою хвилю трепу) на якомусь з пізніх альбомів My Morning Jacket і це саме той момент, коли сльози заважають плакати.Залізнича еротика на станції Сихів від якої можуть навіть сховаються 50 відтінків Рясного, оскільки це вже ближче до улюблених мутацій Кроненберга. Схрещування групового поїзда Львів-Рахів / Москва-Ів. Франківськ та дизель-поїзда Ходорів-Львів.Казковий Сихів з висоти пташиного лету.Важке життя та пересування сихівчан під час короткотривалих проявів лютої зими у якісь п'ятницю.Репчик "Сихів" від Жені М. (M.J.), оскільки відомої пісеньки Вови зі Львова тут не буде, бо усе найкраще, що сталось у його музичній кар'єрі – це фіт у Дзідзьовому "Павуку".Політичний блок сихівського топу розпочинає Санта Барбара Олега Ляшка.Екранне затоптування Віталія Кличка у сихівському кінотеатрі ім. о. Довженка.Втрачена мрія Сихова, рейковий автобус Львів-Сихів, який швидко зняли з маршруту (але зупинка лишилась). Ще одні кінематографічні кадри, де Юлія Тимошенко люм'єрить на його відкритті.Феномен сихівського політика Юрій Путас та його передвиборче гасло "Врятувати Сихів".Саме його духовна Україна сподвигнула свого часу Варіанти на ці поетичні рядки:

Лапута Путаса

І Сихів вознесеться
від Путаса думок.
І стане містом-кораблем.

Лапутою.
Новим Єрусалимом.
Святий оцей мікрорайон.

Духовна Україна,
богом із авто,
зійде на монумент

й розлиється піснями навкруги.

Від Путаса думок
яйцем-райцем така Вкраїна
лиш вкриє землю омофором.

Вкраїна – це Земля!
Вкраїна – це Господь!
Всевишнього нема.

Цілуй її причастям солов'їним.

Впізнавані та такі рідні вулиці Сихова в культовій шпільці GTA.І рукотворна екранізація GTA від місцевої школоти.Далі буде.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.