Новини

Соціум

10 мільйонів доларів отримає Львівщина на розробку протипухлинних технологій

10 мільйонів доларів отримає Львівщина на розробку протипухлинних технологій

loda.gov.ua

10 мільйонів доларів отримає Львівщина на розробку протипухлинних технологій

Середа, 11 березня 2015, 15:01

Львівщина отримає 10,150 млн. дол. на реалізацію проекту «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Виділені кошти входять у загальнодержавний проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі людей», позику на який, у сумі 214,73 млн дол, виділила Україні Рада директорів Світового банку у Вашингтоні.

Мета проекту «Онкопревенція та впровадження сучасних протипухлинних технологій» – запровадження сучасної інфраструктури ранньої діагностики та превенції раку серед жіночого населення, поліпшення якості діагностики та підвищення стандартів лікування в онкології, що дасть у результаті, підвищення ефективності системи охорони здоров'я в напрямку боротьби з онкологічними захворюваннями.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Ореста Середи, доцільність вибору онкологічної спрямованості в субпроекті Львівської області була обґрунтована ростом захворюваності та надзвичайною соціальною актуальністю боротьби з онкозахворюваннями у нашій області.

З метою співфінансування проекту з боку місцевого бюджету в межах 10% було схвалено обласну програму «Боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області». Розмір фінансування обласної програми передбачався в пропорції 10% від інвестицій Світового банку у проект «Онкопревенція» і становив 10,55 млн грн.

У 2014 році з обласного бюджету були виділені 3,325 млн грн. на придбання обладнання, хіміотерапевтичних засобів та мамографічних плівок для онкоцентру.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.