Новини

Соціум

актори театру ім. Лесі Українки

актори театру ім. Лесі Українки

Вівторок, 30 червня 2015, 16:35843

Директора Львівського театру ім. Лесі Українки звільнять через місяць

Комісія, яка розслідувала ситуацію щодо страйку акторів Львівського театру ім. Лесі Українки, вирішила не продовжувати контракт з теперішнім керівником театру Олексієм Коломійцевим.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомила директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна, на засіданні комісії по розгляду звернення акторського колективу Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, було вирішено не продовжувати контракт з Олексієм Коломійцевим.

Також управління культури вирішило провести конкурсний відбір на заміщення вакантних посад художнього керівника та художньо-артистичного складу театру ім. Лесі Українки.

Окрім цього, з 30 червня контрольно-ревізійне управління розпочало перевірку фінансово-господарської діяльності театру. Комісія звернулась до фінансової інспекції з проханням першочергово перевірити ті факти, які зазначені у зверненні колективу театру до Львівської міської ради.

«Сьогодні відбулись збори трудового колективу. Керівник департаменту гуманітарної політики Галина Слічна повідомила рішення комісії – контракт з керівником театру не буде продовжений. У нього контракт закінчується в кінці наступного місяця», - зазначив  міський голова Львова Андрій Садовий,. 

Нагадаємо, 22 червня у міськраді вирішили створити комісію, яка розгляне всі вимоги акторів Львівського театру імені Лесі Українки. 20 червня актори Львівського театру імені Лесі Українки оголосили страйк та недовіру директору театру, проте після перемовин, вночі працівники театру розбарикадували приміщення.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.