Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

тролейбус

alltransua.com

Середа, 8 липня 2015, 17:34

Нові тролейбуси Львів таки замовить у «Електронтрансу»

тролейбус

АМКУ відмовив у скарзі чернігівській фірмі на Львівську міськраду щодо результатів тендеру на закупівлю тролейбусів.

Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Антимонопольний комітет України відмовив у задоволенні скарги ПАТ «Чернігівський автозавод», яке стверджувало, що Львівська міська рада порушила законодавство під час торгів на закупівлю 3 тролейбусів.

Відтак, місто замовить тролейбуси у ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» за 15,29 млн грн.

Нагадаємо, у червні АМКУ призупинив тендер львівської мерії на 3 нові тролейбуси через скаргу учасника торгів ПАТ «Чернігівський автозавод». Торги, що проводив департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради, відбулись 23 квітня 2015 року на яких перемогла ТОВ «СП «Електронтранс».

Згідно з протоколом розкриття, пропозиція ПАТ «Чернігівський автозавод» була найдешевшою – вони пропонували Львову придбати тролейбуси за 14,1 млн грн. Проте комітет конкурсних торгів відхилив пропозицію підприємства через відсутність інформації про виробника компресорного агрегату; не вказано маркування на передні гальма ведучого мосту; подана суперечлива інформація про технічні характеристики передньої підвіски тролейбуса та не надано інформації про наявність обладнання та матеріально-технічної бази.

Нагадаємо, міськрада проводила торги з купівлі електробуса, який замовили у ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» за 8 млн 997 тис. грн. Тут також відхилили найдешевшу пропозицію ПАТ «Чернігівський автозавод» – 7,25 млн грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.