Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Синютка

Вівторок, 11 серпня 2015, 16:41

Синютка благословив союз Чукви зі Звіром

Олег Синютка

У Самбірському та Жидачівському районах мешканці навколишніх сіл об'єдналися у Чукв'янську та Гніздичівську територіальні громади.

Про це йдеться у розпорядженнях голови Львівської ОДА Олега Синютки №401/0/5-15 та № 400/0/5-15 від 11 серпня 2015 року.

«Затвердити висновок щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об'єднання територіальних громад сіл Чуква, Бережниця, Млин Чукв'янської сільської ради, сіл Блажів, Волянка, Воля-Блажівська, Звір Блажівської сільської ради у Чукв'янську територіальну громаду з центром у селі Чуква», – йдеться у розпорядженні.

Також у облдержадміністрації затвердили Гніздичівську територіальну громаду.

«Затвердити висновок щодо відповідності Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об'єднання територіальних громад сіл Гніздичів, Покрівці Гніздичівської сільської ради, сіл Руда, Ганівці Рудянської сільської ради, села Лівчиці Лівчицької сільської ради у Гніздичівську територіальну громаду з центром у селищі Гніздичів», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, вчора у Львівській ОДА створили робочу групу щодо перевірки рішень територіальних громад про об’єднання на відповідність законам України.

Загалом про намір об’єднатися у територіальні громади на Львівщині висловили 30 громад. Це громади Бродівського, Самбірського, Городоцького, Жидачівського, Микалаївського, Пустомитівсткого, Радехівського, Старосамбірського, Яворівського, Турківського, Дрогобицького, Сокальського, Жовківського та Стрийського районів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.