Новини

Інфраструктура

ремонт дороги Мукачеве-Львів

ремонт дороги Мукачеве-Львів

ремонт дороги

Завершується ремонт дороги Мукачеве-Львів

Понеділок, 7 вересня 2015, 11:14

На автодорозі Мукачеве-Львів потрібно влаштувати ще 2 км асфальту.

Про це повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Станом на 7 вересня дорожникам залишилось влаштувати ще 2 км в межах села Лани асфальтобетону на автодорозі Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів км 395+660 – км 436+433 (від села Давидів до межі Івано-Франківської області ).

Попередньо трасі було завершено роботи з холодного ресайклінгу та влаштовано 2,5 км верхнього шару щебеневого асфальтобетону.

Наразі рух транспорту на трасі у межах села Лани здійснюється у реверсному режимі.

Нагадаємо, на ремонт автодороги Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Бібрка-Львів у межах Львівської області, який розпочався 17 червня, уряд виділив 200 млн. грн.

Як наголошують у Службі автомобільних доріг у Львівській області, кошти на проведення ремонту дороги передбачено постановою уряду № 323 від 25.05.2015 "Про затвердження порядку використання коштів державного бюджету, призначених для розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського євро регіону (зокрема доріг Мукачеве-Львів, Татарів-Кам’янець-Подільський, Стрий-Мамалига)".

Зазначимо, що Служба автомобільних доріг у Львівській області наприкінці травня провела торги і визначила компанії, які проводитимуть ремонт: "Онур Конструкціон Інтернешнл" ремонтує ділянку у Львові від вул.. Зелена до Сихівського кладовища, а ТзОВ "ПБС" – ділянку від села Давидів до межі Львівської області.

А 23 серпня, під час робочого візиту ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт на автодорозі Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів прем'р-міністр Арсеній Яценюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.