Новини

Політика

населений пункт

населений пункт

bukpravda.cv.ua

На Львівщині утворилася Тростянецька громада

Понеділок, 7 вересня 2015, 18:56

У Миколаївському районі мешканці навколишніх сіл об'єдналися у Тростянецьку територіальну громаду.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської Ода Олега Синютки № 483/0/5-15 від 4 вересня 2015 року.

«Затвердити висновок на відповідність Конституції та законам України проекту рішення щодо добровільного об'єднання територіальних громад сіл Тростянець, Глухівець, Суха Долина, Бродки, Луб'яна Бродківської сільської ради, сіл Стільсько, Велика Воля, Дуброва, Ілів, Мала Воля Стільської сільської ради, сіл Красів, Поляна Красівської сільської ради, сіл Тернопілля, Добряни Тернопільської сільської ради, села Демня Демнянської сільської ради, сіл Липівка, Заклад Миколаївського району у Тростянецьку територіальну громаду з центром у селі Тростянець», – йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, до виборів 2015 року намір об’єднатися у територіальні громади на Львівщині висловили 30 громад. Це громади Бродівського, Самбірського, Городоцького, Жидачівського, Микалаївського, Пустомитівсткого, Радехівського, Старосамбірського, Яворівського, Турківського, Дрогобицького, Сокальського, Жовківського та Стрийського районів.

Також раніше у Львівській ОДА створили робочу групу щодо перевірки рішень територіальних громад про об’єднання на відповідність законам України.

Наразі на Львівщині погодили об’єднання, включаючи Бабинську та Новострілищанську громади, уже 16 із 160 територіальних громад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.