Новини

Політика

Роман Матис

Роман Матис

Порошенківець Матис кайфує на Chrysler Sebring

Середа, 21 жовтня 2015, 15:35

У 2014 році член Блоку Петра Порошенка, кандидат у депутати до Львівської облради Роман Матис задекларував Chrysler Sebring, проте не має гаража та квартири.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на її сторінці у Фейсбуці.

Відтак, їздить Роман Матис на Chrysler Sebring 2006 року випуску, а члени його сім’ї мають Nissan Micra 2008 року випуску. Власної нерухомості він не має, натомість сім’я Матиса задекларувала дві квартири площею 64,1 та 29,5 кв. м.

У минулому році Роман Матис задекларував 91 642 грн доходу, який він отримав від ведення підприємницької діяльності. Члени його сім’ї у 2014 році заробили 14 400 грн.

Рахунків у банках та фінансових зобов’язань Матис та члени його сім’ї не мають.

Роман Матис – громадський активіст, у декларації зазначив, що є приватним підприємцем.

Згідно з виборчим списком політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Матис є кандидатом у депутати до Львівської обласної ради. Першим номером у списку виступає голова Львівської ОДА Олег Синютка, а кандидатом у мери від БПП є нардеп Оксана Юринець.

Зазначимо, Львівська обласна територіальна виборча комісія опублікувала список кандидатів у депутати до Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.