Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори у Турці

stezhkamu.com

Вівторок, 27 жовтня 2015, 17:42

У Турці запанують Когут та Воля

вибори у Турці

За попередніми підрахунками, на виборах міського голови Турки лідирує директор турківської школи Геннадій Когут.

Про це повідомляє політична партія "Воля".

Відтак, Геннадій Когут, депутат міськради, ішов на вибори від політичної партії "Воля". Окрім нього, у Турці було зареєстровано ще 7 кандидатів на посаду мера: чотири самовисуванці та кандидати від ВО "Свобода", Народного контролю та "Об'єднання "Самопоміч".

Також, як повідомляє Турківська РДА, на виборах до Турківської районної ради після обробки більше 90% протоколів лідирують БПП "Солідарність", Громадянська позиція та ВО "Батьківщина".

За попередніми даними "Солідарність" набрала 16,55%, ВО "Батьківщина" – 15,86%, Громадянська позиція – 15,64%. Також до районної ради проходять Укроп – 9,34%, "Воля" – 9,13%, ВО "Свобода" – 8,73%, "Об’єднання "Самопоміч" – 6,82%.

Явка виборців у Турківському районі становила 64,02%.

Зазначимо, за попередніми підрахунками, у Дублянах переміг Василь Попович, у Жовкві – Петро Вихопень, а у Рава-Руській – Микола Зінько.

Мером Винник стане Володимир Квурт, у Кам'янка-Бузьку лідирує чинний мер Олег Омелян, мером Дрогобича став Тарас Кучма з Народного контролю, на виборах мера у Бориславі перемагає в.о. міського голови, секретар міськради Ігор Яворський.

У Миколаєві лідирує Андрій Щебель з Народного Руху України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.