Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Роман Кізима

Роман Кізима

facebook.com

Четвер, 12 листопада 2015, 11:26

Самопомічний Кізима обходиться без землі та авто

У 2014 році новообраний депутат Львівської облради від «Об’єднання «Самопоміч» Роман Кізима не задекларував квартири, будинку, землі та машини.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на сторінці у Фейсбуці.

У минулому році Роман Кізима, помічник-консультант народного депутата України з «Об’єднання «Самопоміч» Олега Лаврика, задекларував 15 543,02 грн загального доходу, який становила заробітна плата. Члени його сім’ї у 2014 році заробили 3 900 грн.

Власної нерухомості у Кізими немає, а члени його сім'ї задекларували земельну ділянку площею 0,0519 га та квартиру на 50 кв. м.

Роман Кізима та його сім обходяться без авто.

Рахунків у банках та фінансових зобов’язань Кізима не має, а його сім’я поклала до банку 2 500 грн.

Зазначимо, Роман Кізима на цьогорічних місцевих виборах переміг у Франківському районі Львова (25,78% голосів, 12 округ) та проходить у Львівську обласну раду, офіційно – член політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

З 2004 по 2014 рік працював у ТОВ «Страховий брокер «Експерт» на посаді директор з розвитку.

Згідно з виборчим списком політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», який очолила директор з інформаційних проектів ПрАТ «ТРК Люкс» Парасковія Дворянин, був кандидатом до Львівської обласної ради.

До Львівської обласної ради проходять 9 політичний партій: перелік депутатів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: