Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Народний контроль

Середа, 18 листопада 2015, 12:09

Добродомівський офіцер Нацгвардії Масний живе на зарплату

Народний контроль

У 2014 році новообраний депутат Львівської облради від Народного контролю Василь Масний задекларував 42 тис грн заробітної плати.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на сторінці у Фейсбуці.

У минулому році Василь Масний, офіцер Національної гвардії України, задекларував 42 999,38 грн загального доходу, який становила заробітна плата.

Члени його сім’ї у 2014 році заробили 41 676 грн.

Із нерухомості у Масного – дві земельні ділянки та ½ частка житлового будинку площею 193,2 кв. м. Члени його сім’ї задекларували земельну ділянку площею 482 кв. м ( ½ частка) та житловий будинок на 193,2 кв. м ( ½ частка).

Також новообраний депутат та його сім’я обходяться без власного авто, рахунків у банках та фінансових зобов’язань.

Зазначимо, Василь Масний на цьогорічних місцевих виборах переміг у Дрогобичі (15,37% голосів, 19 округ) та проходить у Львівську обласну раду, офіційно – безпартійний.

Згідно з виборчим списком політичної партії Громадський рух «Народний контроль», був кандидатом у депутати до Львівської облради, першим номером у списку був Андрій Білоус, а кандидатом у мери Львова партія висунула народного депутата Дмитра Добродомова.

А виборчий список партії на виборах до Львівської міської ради очолить голова обласної організації «Народного контролю», керівник «Народної самооборони Львівщини» Валерій Веремчук.

До Львівської обласної ради проходять 9 політичний партій: перелік депутатів.

Нагадаємо, перша сесія Львівської обласної ради нового скликання відбудеться 19 листопада: обиратимуть голову облради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.