Новини

Політика

Ганущин офіційно став посадовцем

Ганущин офіційно став посадовцем

Ганущин офіційно став посадовцем

Четвер, 19 листопада 2015, 18:33

Сьогодні на сесії Львівської облради Олександру Ганущину присвоїли ранг держслужбовця та визначили посадовий оклад.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів із сесії Львівської обласної ради.

Відтак, .львівські депутати присвоїли голові обласної ради 1 ранг посадової особи місцевого самоврядування, що відноситься до першої категорії класифікації посад, а також установили посадовий оклад згідно з штатним розписом.

Окрім цього Ганущин отримуватиме доплату за ранг посадової особи, надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці (50% відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг), надбавку за вислугу років у розмірі відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Також щомісяця Олександр Ганущин отримуватиме премії (60% відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час), матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Нагадаємо, кандидатуру Олександра Ганущина, радника нардепа Ярослава Дубневича на громадських засадах та головного консультанта по зв’язках із органами місцевого самоврядування та державної влади адвокатського об’єднання "Матвіїв і партнери", на посаду голови облради підтримали 60 львівських обранців.

Першим заступником Ганущина депутати обрали Параскевію Дворянин від "Об'єднання "Самопоміч", а заступником – Володимира Гірняка від Громадянської позиції.

Також сьогодні під час сесії депутати утворили 7 фракцій, а також строрили 12 постійних депутатських комісій: перелік голів та заступників.

Зазначимо, до Львівської обласної ради проходять 9 політичний партій: Блок Петра Порошенка "Солідарність", ВО "Свобода", "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Батьківщина", Громадянська позиція, Народний Рух України, Укроп, Радикальна партія Ляшка, Народний контроль: перелік депутатів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.