Новини

Комуналка

Львівська облдержадміністрація воює із міськрадою за приміські маршрутки

Львівська облдержадміністрація воює із міськрадою за приміські маршрутки

lviv24.com

Львівська облдержадміністрація воює із міськрадою за приміські маршрутки

Вівторок, 10 липня 2012, 18:36

Львівська облдержадміністрація зазначає, що міськрада намагається прикрити свої промахи у організації схеми руху міського транспорту, стверджуючи, що частина приміських маршрутів, які пролягають через Львів, несанкціоновані і заважають новій транспортній системі. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львівська міськрада вимагає погодження руху приміського транспорту через місто, але усі маршрути були затверджені ще до моменту введення нової транспортної системи, тобто, до 1 січня 2012 року, а найближчий термін закінчення договору про організацію перевезень на приміському маршруті – травень 2014 року. Як зазначає Львівська ОДА, на момент зміни системи руху по місту, приміські маршрути запитань не викликали, а з’явилися тільки нещодавно.

«Чиновників Львівської міської ради обурює стабільна та безперебійна робота приміських маршрутів, значна частина яких пролягає через територію міста Львова. Таких приміських маршрутів в обласній автобусній мережі існує 15, всі вони курсують до населених пунктів, розташованих в безпосередній близькості до обласного центру, в межах кільцевої дороги. Рішення про відкриття кожного з зазначених маршрутів прийнято щонайменше десять років тому, вони є зручними для користування як для мешканців сільських населених пунктів, так і для мешканців міста Львова, та значно покращують якість надання автотранспортних послуг в самому місті Львові», – сказано у повідомленні Львівської облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.