Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Леонід Охріменко

Леонід Охріменко

rvo-sambir.ucoz.ua

Четвер, 26 листопада 2015, 12:30

Депутат Охріменко має будинки, квартиру та їздить на Camry

У 2014 році новообраний депутат Львівської облради від Громадянської позиції Леонід Охріменко задекларував авто Toyota Camry та два будинки і квартиру.  

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на сторінці у Фейсбуці.

Із нерухомості у Охріменка – земельна ділянка площею 020 га, два житлових будинків на 41,2 та 66,6 кв. м та квартира. Його сім’я задекларувала земельну ділянку на 0,43 га, житловий будинок площею 41,2 кв. м.

Новообраний депутат їздить на Toyota Camry 2008 року випуску, а члени його сім’ї обходяться без власного авто.

У минулому році Леонід Охріменко, начальник відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації, задекларував 80 214,54 грн загального доходу, з якого заробітна плата становила 46 784,49 грн, дохід від викладацької діяльності у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка – 8 462,85 грн, а інші види доходів – 24 976,20 грн.

Члени його сім’ї у 2014 році заробили 74 556,20 грн.

Рахунків у банках та фінансових зобов’язань у нього та членів його сім’ї немає.

Зазначимо, Леонід Охріменко на цьогорічних місцевих виборах переміг у Самбірському районі (16,41% голосів, 67 округ), офіційно – безпартійний. Був депутатом Львівської облради шостого скликання.

Згідно з виборчим списком політичної партії Громадянська позиція був кандидатом у депутати до Львівської облради, який очолив директор ТзОВ «Юридично – інвестиційної компанії «Правосвіт» Володимир Гірняк.  А виборчий список партії на виборах до Львівської міської ради очолив Анатолій Забарило.

Нагадаємо, перша сесія Львівської обласної ради нового скликання відбулася 19 листопада: депутати утворили 7 фракцій, а також створили 12 постійних депутатських комісій: перелік голів та заступників.

Олександр Ганущин став головою облради, а першим заступником Ганущина депутати обрали Параскевію Дворянин від «Об'єднання «Самопоміч», а заступником – Володимира Гірняка від Громадянської позиції.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.