Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Шаваров

oblrada.lviv.ua

Четвер, 26 листопада 2015, 16:49

Свободівець Шаваров ходитиме на сесії облради пішки

Юрій Шаваров

У 2014 році новообраний депутат Львівської облради від ВО «Свобода» Юрій Шаваров задекларував будинок, проте обходиться без авто.

Про це йдеться у його декларації про доходи, опублікованій Львівською обласною виборчою комісією на сторінці у Фейсбуці.

У минулому році Юрій Шаваров, завідувач хірургічним відділенням №3 Львівської обласної клінічної лікарні, задекларував 51 600 грн загального доходу, який становила заробітна плата.

Члени його сім’ї у 2014 році заробили 52 400 грн.

Шаваров володіє житловим будинком площею 154 кв. м, а члени його сім’ї власного майна не мають.

Також новообраний депутат та його сім’я обходяться без авто, рахунків у банках та фінансових зобов’язань.

Зазначимо, Юрій Шаваров на цьогорічних місцевих виборах переміг у Радехівському районі (23,39% голосів, 63 округ), офіційно – член ВО «Свобода». Він також був депутатом Львівської облради шостого скликання.

Згідно з виборчим списком ВО «Свобода», Юрій Шаваров був кандидатом у депутати до Львівської обласної ради. Зазначимо, кандидатом на посаду міського голови Львова партія висунула Руслана Кошулинського, який також є першим номером до Львівської облради.

Першим номером на виборах до Львівської міської ради був старший сержант Збройних сил України Маркіян Лопачак.

Нагадаємо, перша сесія Львівської обласної ради нового скликання відбулася 19 листопада: депутати утворили 7 фракцій, а також створили 12 постійних депутатських комісій: перелік голів та заступників.

Олександр Ганущин став головою облради, а першим заступником Ганущина депутати обрали Параскевію Дворянин від «Об'єднання «Самопоміч», а заступником – Володимира Гірняка від Громадянської позиції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.