Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Відео

Добротвірська ТЕС

Четвер, 17 грудня 2015, 17:40

В інтернеті оприлюднено відео Добртвірської ТЕС зняте дроном

Добротвірська ТЕС

14 грудня у Львові відбувся круглий стіл, на якому учасники проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщині" представили громадськості, експертам та владі матеріали, зібрані ними в ході реалізації проекту.

На заході присутнім було представлено дрон-відео на екологічну тематику. Більшість з них не оприлюднювались раніше.

Зазначимо, що за інформацією Головного управління статистики у Львівській області в 2014 році Кам'янка-Бузький район став лідером по кількості викидів забруднюючих речовин в атмосефру стаціонарними джерелами. За підрахунками дослідників маса забруднюючих речовин викинутих атомсферу в Кам'янка-Бузькому районі сягнула майже 700 кг на одну особу в рік.

Основним джерелом цих викидів є Добротвірська ТЕС. У той же час на Добротвірській ТЕС протягом 2009-2015 рр. проведено комплекс заходів, який дозволив знизити негативні впливи на довкілля.

Згідно державних планів і міжурядових угод Добротвірська ТЕС повинна до 2033 року завершити модернізацію обладнання та привести його роботу у відповідність до екологічних стандартів Європейського союзу.

У липні редакція ІА "Варіанти" в партнерстві з фахівцями Товариства "Зелений хрест", кафедри нових медіа ЛНУ ім. І. Франка й Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА розпочали реалізацію проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини". 

Проект реалізується за сприянням Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії. 

Проект "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" покликаний активізувати зусилля місцевої влади, громадськості та журналістів регіону на вирішення екологічних проблем, які є джерелами соціальної напруги і які перешкоджають інтеграції до ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.