Новини

Економіка

Встановлення урни для сміття

Встановлення урни для сміття

stud-times.com.ua

У центрі Львові встановлять нові урни за два мільйони

Середа, 3 лютого 2016, 14:13

У бюджеті розвитку Львова на 2016 рік передбачено 33,3 млн грн на капітальний ремонт доріг та тротуарів у Галицькому районі міста.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Галицька районна адміністрація отримає 33,3 млн грн із бюджету розвитку Львова на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на благоустрій міста та капітальний ремонт житлового фонду.

Зокрема, на придбання урн виділено 2 млн грн, капітальний ремонт дитячих майданчиків – 300 тис грн, капітальний ремонт житлового фонду – 120 тис грн, ремонт дахового перекриття будинку на вул. Коперника, 9, – 115 383 грн.

Також на капітальні ремонти доріг та тротуарів у бюджеті передбачено 14 млн 300 тис грн, площ – 7 млн 900 тис грн, дворів, внутрішньо квартальних доріг та тротуарів – 4 млн 450 тис грн, житлового фонду – 4 млн. грн.

Нагадаємо, 1 лютого, на засіданні виконкому Львівської міськради був затверджений бюджет розвитку Львова на 2016 рік. У ньому також передбачено 20 млн грн на усунення смороду у місті, а також понад 46,5 млн грн для реставрації архітектурних пам'яток у центрі міста.

Згідно з ним, більшу частину коштів передбачено на реалізацію серії культурних заходів у зв’язку з отриманням статусу «місто літератури ЮНЕСКО».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.