Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

лісове господарство

лісове господарство

Середа, 17 лютого 2016, 11:521226

Про кожну вирубку лісів на Львівщині повідомлятимуть громадськість

Львівські депутати запровадили механізми громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з сесії Львівської обласної ради.

Вчора, 16 лютого, депутати Львівської облради затвердили механізми громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області. Це рішення підтримали 65 львівських обранців.

Зокрема, усі лісові господарства Львівщини повинні посилити контроль за вирубкою лісів, а також припинити незаконний продаж деревини, висвітлювати офіційні плани вирубки лісів на відповідних сайтах, зробити свою діяльність прозорою для громадськості.

У результаті було заплановано впровадити GPS/GPRS-моніторинг руху лісовозного транспорту та рейдових бригад, запровадити єдині правила роботи усіх лісокористувачів області.

Зазначимо, запровадити систему контролю за використанням лісу зобов'язані: Львівське ОУЛМГ, ОКСЛГП «Галсільліс», ДП «Львівський лісокомбінат», Сколівський військовий лісгосп, Старицький військовий лісгосп, Мостиське військове лісництво, НПП «Яворівський», ПЗ «Розточчя», Страдчівський НВЛК.

Проект підготувала постійна комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради, головою якої є депутат від Народного контролю Андрій Білоус.

Нагадаємо, у держлісогосподарських підприємствах Львівщини планують заготовити майже 867 тис м³ деревини, що на 13% менше, ніж у 2015 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: