Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Нацбанк

ua.112.ua

П'ятниця, 4 березня 2016, 11:30

З вересня 2015 року облікова ставка залишається на рівні 22%

Нацбанк

Національний банк України вирішив залишити облікову ставку на рівні 22% річних.

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Відтак, 3 березня Національний банк прийняв постанову "Про регулювання грошово-кредитного ринку", згідно з якою вирішив залишити облікову ставку на рівні 22% річних.

Відтак, Нацбанк зберіг незмінним прогноз споживчої інфляції на рівні 12% на кінець 2016 року і 8% на кінець 2017 року.  

Зазначимо, у січні інфляція становила 0,9% і була близькою до прогнозів Національного банку на цей місяць та відповідала прогнозованомуНацбанком рівнем уповільнення споживчої інфляції до 12% на кінець 2016 року. У лютому, за попередніми оцінками, інфляція також була низькою.

"У подальшому Національний банк має намір поступово пом’якшувати монетарну політику в разі зниження інфляційних ризиків. Насамперед, за умови відновлення політичної стабільності та співпраці з МВФ, а також у випадку поліпшення перспектив для вітчизняного експорту. Натомість у разі реалізації окреслених ризиків Національний банк буде змушений залишити монетарну політику стриманою на більш тривалий період для досягнення своїх інфляційних цілей", – йдеться у повідомленні Нацбанку.

Новий прогноз Нацбанк опублікує 21 квітня 2016 року.

Нагадаємо, у серпні цього року Нацбанк знизив облікову ставку з 30% до 27%, а у вересні – до 22% річних.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.