Новини

Політика

Охматдит

Охматдит

uk.wikipedia.org

Конкурс на посаду головного лікаря Охмадиту стартує через 10 днів

Середа, 9 березня 2016, 17:34

До 20 березня Львівська облрада оголосить конкурс на посаду головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні «Охмадит».

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Загалом, цей конкурс буде першим публічним конкурс на посаду керівника комунального закладу.

Як зазначили у облраді, щоб спростувати чутки про непрозорість конкурсу, до складу конкурсної комісії увійдуть представники Львівської обласної ради, адміністрації, громадських організацій та колективу лікарні.

Усі кандидати повинні відповідати кваліфікаційним вимогам, а також подати стратегію розвитку лікарні та публічно її презентувати. Лише після цього кандидатуру рекомендуватиме конкурсна комісія, а затверджуватимуть депутати на сесії облради.

«Вибір керівника медичного закладу – це вибір розвитку лікарні на майбутні роки. Ви, як колектив, повинні слідкувати, щоб конкурс був прозорий та відкритий, ви повинні знайти людину, яка б взяла керівництво на себе. Це повинен бути ініціативний керівник, саме від нього залежатиме, як розвиватиметься медичний заклад, яке матиме фінансування та обладнання  комунальна лікарня «Охмадит» – наголосила перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Нагадаємо, наприкінці лютого звільнився в.о. головного лікаря львівського «Охмадиту» Вальдемар Надіжко, а 2 березня на прес-конференції голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин повідомив, що нововведення, які впровадило керівництво Львівської обласної ради, – це положення про конкурс на посади керівників комунальних закладів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.