Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Збиранка

Понеділок, 28 березня 2016, 11:50

Збиранка: норма інфільтратів перевищена у понад 20 раз

Збиранка

У 2013 році Держекоінспекція зафіксувала значне перевищення інфільтратів у стічних водах ЛМКП "Збиранка", а у 2015 році екоінспекції не дозволили провести перевірку.

Про це йдеться у відповіді Державної екологічної інспекції у Львівській області на запит Варіантів у рамках проекту "Дрон-погляд на зони економічного лиха Львівщини".

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у 2013 році проводили дослідження по інфільтрату з очисних споруд ЛМКП "Збиранка".

У результаті перевірки було виявлено перевищення норм концентрації інфільтратів у стічних водах підприємства, які надходять у каналізаційну систему Львова.

Зокрема, згідно із протоколу вимірювань показників складу та властивостей проб води 30 вересня 2013 року, сухий залишок тут був перевищений у 23 рази, азот амонійний в 20,3 рази, нітрити в 2,8 рази, фосфати в 1,2 рази, біохімічне споживання кисню в 10,3 рази, залізо в 24 рази, мідь в 5,2, рази, свинець в 37 раз, кадмій в 5,3 рази.

Зазначимо, 13 жовтня 2015 року Держекоінспекцію було не допущено до планової перевірки ЛМКП "Збиранка" для того, щоб провести дослідження інфільтрату з очисних споруд.

Більш детальну інформацію можна отримати тут.

Нагадаємо, згідно з даними департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, "Збиранка" працює без жодних дозволів, а за останній квартал 2015 року підприємство незаконно завезло на Грибовицьке сміттєзвалище більше 62 тонн відходів.  

ЛКП "Збиранка" є найбільшим забруднювачем довкілля на Львівщині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.