Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівщина

П'ятниця, 20 травня 2016, 15:37

З початку року на Львівщині на 4% зріс обсяг промислової продукції

Львівщина

У січні-квітні 2016 року, порівняно з минулим роком, обсяг промислової продукції збільшився на 4%.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, у переробній промисловості – на 6,4%, а з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 3%.

Як зазначили в управлінні статистики, цьогоріч у переробній промисловості нарощування обсягу виробництва спостерігали на 36,3% у галузі з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів; на 22,5% – з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; на 17,1% – з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; на  16,4% – з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції.

Також на 8,4% зросло виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, на 5,5% – у галузі машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання та на 4,1% – з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Зазначимо, серед областей України у 2015 році за обсягом реалізованої продукції Львівська область посіла 8 місце з результатом 21,2 тис.грн. на особу.

Нагадаємо, у січні-лютому цього року, порівняно з січнем-лютим 2015 року, у області виробництво промислової продукції зросло на 0,5%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.