Новини

Інфраструктура

будівництво на вул. Під Голоском

будівництво на вул. Під Голоском

city-adm.lviv.ua

У Львові триває будівництво житла для учасників АТО на вул. Під Голоском

Середа, 8 червня 2016, 16:11

Зараз тут завершили роботи, пов’язані з фундаментом, а за тиждень буде готовий цокольних поверх.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Темп виконання робіт достатній для того, аби сказати, що у графік будівництва ми повністю вкладаємось. Станом на зараз, завершені всі роботи, пов’язані з фундаментом, через тиждень вже буде готовий цокольний поверх і почнемо будівництво наступних 6 поверхів. Інженерні мережі виконані: електропостачання до майданчика підведено повністю, будівництво мереж газопостачання – на 70%, будівництво господарсько-питного водопроводу – на 55%, і каналізації – приблизно на 45%», – заявив керівник ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

За його словами, зараз тут проводять роботи два підрядники: ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн», яке займається спорудженням власне будинку та мереж зовнішнього електропостачання, та ТзОВ «Прогрестехбуд», яке працює над будівництвом мереж газопостачання, водопроводу та каналізації.

Загалом на вул. Під Голоском мають намір спорудити 4 багатоповерхівки для учасників АТО. Будівництво наступного 5-поверхового 30-квартирного будинку вартістю 22 млн грн заплановано розпочати наприкінці літа – на початку осені.

Нагадаємо, що будівництво багатоповерхівки, що на вул. Під Голоском, стартувало наприкінці березня, а закінчити усі роботи планують до кінця цього року.

Переможцями тендеру щодо будівництва будинку для учасників АТО у Львові стали львівські підприємства ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд». Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» зводитиме 6-поверховий 53-квартирних будинок та мережі зовнішнього електропостачання, а «Прогрестехбуд» – мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації.

Зазначимо, тендер щодо будівництва на вул. Під Голоском проводили уже вдруге, оскільки у попередньому взяла участь лише 1 компанія.

Також 4 лютого під Львівською міськрадою зібралися на пікет близько 60 учасників АТО з вимогою створити комісію, яка б займалась виділенням квартир та земельних ділянок.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.