Новини

Соціум

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Кіраль вважає Садового творцем нових Грибович

П'ятниця, 17 червня 2016, 16:47

Територіальні громади бояться, що без їхньої згоди можуть створити нові Грибовичі.

Про це сьогодні повідомив народний депутат України та позаштатний радник міського голови з питань інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності Сергій Кіраль.

«Якщо громада не захоче співпрацювати зі Львовом у питанні будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів, то її ніхто не може змусити це робити. І крапка», – розповів Сергій Кіраль.

За його словами, люди, що кажуть, нібито влада самотужки визначить ділянку, займаються політичною грою. І така дестабілізація у громаді Львівщини їм вигідна.

«Тростянецька територіальна громада сьогодні проводила засідання, на якому був присутній і я. При вході до сільської ради зібралось близько 100 людей, з якими я мав нагоду поспілкуватись. Громада налякана, адже переживає, що без її згоди вже прийняли рішення», – зазначив Сергій Кіраль.

Також він зауважив, що громади є недостатньо поінформовані щодо будівництва сміттєпереробного заводу.

«Сьогодні, мабуть, вперше Тростянецька громада дізналась, що є Інвестиційний банк, напрацьовані попередні проекти, і мова йде не про сміттєзвалище, а про сучасний комплекс із переробки твердих побутових відходів», – додав Сергій Кіраль.

Відтак нардеп запевнив, що міський голова Львова Андрій Садовий веде щодня перемовини з тими громадами, які готові до співпраці.

Попередньо вже є кілька ділянок в області, на яких може з’явитись завод. Втім зараз міська й обласна влади узгоджують питання з місцевими органами, а згодом проводитимуть обговорення з громадою.

Нагадаємо, мешканці прилеглих до Грибовицького сміттєзвалища сіл, бояться, що Андрій Садовий, знайшовши ділянку під завод, залишить територію смітника напризволяще.  

А весь процес узгодження території нового сміттєпереробного заводу і з громадою, і з органами місцевого самоврядування, може зайняти до шести місяців. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.