Новини

Соціум

Жовківський костомельний завод

Жовківський костомельний завод

Екоінспекція нарахувала більше півгектара могильників за Жовківським костомельним

Четвер, 7 липня 2016, 16:59

Держекоінспекція Львівської області спільно із представниками Національної поліції, Жовківської районної ради обстежила територію поряд з ДП "Укрветсанзавод", що біля Жовкви.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Державної екологічної служби України у Львівській області.

В ході обстеження виявлено 4 ділянки захоронення решток тварин площею 3600 м², 1200 м², 150 м² та 1225 м² (в сумі 6175 м²). Водночас на відстані 250 м на південний схід від заводу виявлено несанкціонований забір піску орієнтовною площею 30×50 м.

В місцях захоронення решток тварин працівниками інструментально-лабораторного відділу Держекоінспекції відібрано проби ґрунту для проведення лабораторних досліджень.

Матеріали держконтролю скеровано в Жовківську райдержадміністрацію для забезпечення ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ. Власників відходів не встановлено.

Крім цього, скеровано запит до Держгеокадастру щодо надання інформації про оцінку землі для проведення розрахунку збитків і передачі матеріалів до правоохоронних органів.

До Держекоінспекції України скеровано запит з проханням надати згоду на проведення позапланової перевірки Жовківської філії ДП "Укрветсанзавод".

Нагадаємо, що депутати обласної ради з комісії екології, природних ресурсів та рекреації вирішили підтримати зверення до Державної екологічної інспекції про термінову позапланову перевірку діяльності заводу.

В червні журналісти Варіантів зафіксували, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви є велика кількість ям, у яких закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікації Крематорій на свині.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.