Новини

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

У Грибовичах очищують озера з інфільтратами

Середа, 10 серпня 2016, 18:10

Сьогодні на Грибовицькому сміттєзвалищі розпочали очистку дзеркала фільтратозбірника.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив начальник управління екології та благоустрою Львівської міської ради Андрій Галушка, сьогодні на Грибовицькому сміттєзвалищі розпочали очистку дзеркала фільтратозбірника.

"До роботи залучена важка техніка, зокрема кран з 16-метровою стрілою, також використовується спеціальна сітка. Роботи проводять в такий спосіб, що фільтрат не попадає за межі фільтратозбірника. Кінцева мета – зменшити кількість фільтрату шляхом природного випаровування води з нього", –наголосив Андрій Галушка.

За його словами, усі роботи триватимуть щонайменше 2 тижні, оскільки на поверхні плаває близько 5 тис куб.м сміття.

"Перед тим протягом місяця проводили такі ж роботи з твердою фракцією сміття. Його було понад 5 тис куб.м", – додав Андрій Галушка.

Нагадаємо, у липні сміття знову завозять на сміттєзвалище: спеціальними тюками із відходів вирішили укріпляти частину Грибовицького сміттєзвалища, яка може ще раз зсунутись. А спеціальний прес та сортувальну лінію приватна фірма готова встановити у промисловій зоні поблизу Рясного.

Також на сміттєзвалищі встановлять 4 металевих вишки висотою від 8 до 20 м із відеокамерами та термографічними камерами.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.