Новини

Соціум

Фуджікура

Фуджікура

Львівська політехніка співпрацюватиме з японською Фуджікурою

Понеділок, 22 серпня 2016, 12:32

Японська фірма "Фуджікура" відкриє у Львівській політехніці навчальну лабораторію та спільно з вишом займатиметься підготовкою інженерів.

Про це повідомила прес-служба національного університету "Львівська політехніка".

Зазначимо, зараз на "Фуджікурі" працює близько тисячі робітників та інженерів. Ще півтори тисячі людей працевлаштують через кілька місяців після запуску ще одного заводу.

Загалом керівництво компанії планує протягом трьох років найняти до 90 тисяч працівників на заводи по всій Україні. Наразі "Фуджікурі" потрібні 25 інженерів.

Як заявили в університеті, керівники підприємства запропонували розпочати тривалу системну співпрацю: скерувати на підприємство викладача-науковця, пообіцяли придбати для університету електромобіль (планують виготовляти електромережі для гібрідних авто і електромобілів), а також відкрити у Львівській політехніці навчальну лабораторію.

Як наголосив ректор Львівської політехніки Юрій Бобало, університет готовий готовий розпочати роботу з "Фуджікурою"найближчими днями.

Нагадаємо, офіційне відкриття заводу відбулося 14 квітня за участю Президента України Петра Порошенка. 

Японська компанія зацікавилася Львівщиною ще на початку 2015 року та оголосила про відкриття заводу з виробництва автокомпонентів ще у листопаді минулого року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.