Новини

Інфраструктура

перевізники

перевізники

Перевізники заявляють, що на маршрути Львова не вийшло майже 250 автобусів

Середа, 31 серпня 2016, 12:50

Приватники кажуть, що страйк поки що не припиняють.

Про це повідомив кореспонденту Варіантів голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України Андрій Корчинський.

За приблизними підрахунками приватних перевізників, наразі на вулиці Пасічній стоїть більше ста маршруток, а в парках – іще близько 150 машин. А загалом міські автобусні маршрути обслуговують близько 640 автівок.

"Вранці маршрутки курсували, адже ми розуміємо, що треба завезти людей на роботу. Тож ми домовились, щоби всі машини не страйкували, оскільки діалог із владою розпочався. Проте рішення щодо того, чи продовжувати страйк, прийматимемо опісля сьогоднішньої зустрічі з міським головою", – розповів Андрій Корчинський.

За його словами, сьогодні о 18:00 год. перевізники знову підуть на зустріч із міським головою Львова Андрієм Садовим, адже серед усіх питань, які їх хвилюють, вирішили лише одне.

"На вчорашній зустрічі міська влада задовільнила одну нашу вимогу – відновила діяльність робочої групи, яка врегульовуватиме всі проблеми, що зараз існують у транспортній системі Львова", – додав Андрій Корчинський.

До у групи увійдуть п'ять представників від влади міста (заступник міського голови Віктор Пушкарьов, представник юридичного управління, представник Департаменту фінансової політики, представник Департаменту гуманітарної політики, начальник управління транспорту та зв'язку Віктор Щир), п'ять представників ініціативної групи та ще п'ять представників АТП.

Зазначимо, сьогодні начальник управління транспорту та зв'язку міськради Віктор Щир заявляв, що вранці на дороги Львова вийшло 400 маршруток, проте їхня кількість збільшується.

Нагадаємо, вчора вранці через страйк приватних перевізників на міські маршрути вийшло лише 362 автобуси зі 640.

Згодом близько сотні водіїв маршруток, активістів та підприємців зібрались на пікет під міськрадою. Вони висунули ряд вимог міському голові Львова Андрію Садовому, адже мовчати про проблеми у транспортній системі більше не могли.

Серед цих вимог – запровадження електронного квитка у громадському транспорті. Втім його у Львові можуть ввести приблизно через два роки.

Зазначимо, перевірити місце знаходження автобуса та їхню кількість на маршруті можна тут.

У галереї – фото зі стоянки перевізників на вулиці Пасічній.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.