Новини

Політика

житло

житло

Через борги за комуналку субсидію не відбиратимуть

Четвер, 6 жовтня 2016, 13:56

Субсидію можна отримати навіть за наявності боргу за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомила прес-служба уряду.

Як заявив сьогодні віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, при наявності боргу за житлово-комунальні послуги субсидія надаватиметься, потрібно лише узгодити графік погашення заборгованості.

"Якщо людина не може самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги, вона повинна скористатися системою субсидій і держава частину заплатить за неї. Субсидію можна отримати навіть маючи борг за житлово-комунальні послуги. Безумовно, при цьому потрібно узгодити графік погашення боргу, але субсидія все одно буде надана", – наголосив Розенко.

Також міністр зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг потрібно звертатися до місцевих органів влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками відповідних послуг, підпорядковуються місцевій владі.

"Потрібно звертатися до міської влади, до органів місцевого самоврядування, які контролюють діяльність підприємств, які надають послуги. Якщо місцева влада не захоче допомагати, то потрібно робити відповідні висновки і на наступних виборах обрати тих, хто буде відстоювати інтереси громади", – зауважив Павло Розенко.

Нагадаємо, наявність декількох квартир також не завадить оформити субсидію, як і відсутність "прописки".

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.