Новини

Соціум

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Садовий продовжує нарікати сміттям на Порошенка

Понеділок, 10 жовтня 2016, 15:08

Міський голова Львова зазначив, що здебільшого місто є чистим, втім єдиною допомогою у вирішенні питання відходів є Європейський інвестиційний банк.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні Андрій Садовий зауважив, що загалом Львів сьогодні є чистим, а також додав, що в країні існує велика проблема з політичним сміттям.

"Місто Львів є чисте, доглянуте, є деякі перевантажені майданчики. Якщо порівняти це з іншими містами – велика різниця. Але щодня треба 650 тонн вивезти. Жодної допомоги чи сприяння нема. Єдина допомога – це Європейський інвестиційний банк. За ці кошти ми збудуємо сучасний завод, який необхідний для Львова, і будемо мати кошти на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища", – розповів Андрій Садовий.

За його словами, мер звернувся до міських голів, щоб ті приймали хоча би по 1 машині львівського сміття в день. Проте більшість із них на сесіях заборонили взагалі приймати відходи.

"Це виключні компетенції підрядників, які займаються вивезенням сміття. Вони знаходять свої можливості, аби вивезти сміття. Є багато комерційних полігонів, з якими вони разом співпрацюють. Але з точки зору держави – мовчання і споглядання", – додав Садовий. 

Нагадаємо, приймати сміття зі Львова відмовились Дніпро, Миколаїв та більшість населених пунктів Львівщини.

А договір про спільну діяльність між Львовом та Малеховим, який депутати міськради затвердили на сесії 15 вересня та який передбачає надання Львову додаткові ділянки для рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, депутати Малехівської сільради не підтримали.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.